Začni kariéru s GATE

Voľné pracovné miesta

Selektor/ ka ( fashion nákupca oblečenia a módnych doplnkov )

Miesto práce: Ružomberok

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Mzdové podmienky (brutto): 950 - 1 500 EUR/mesiac + koncoročné odmeny podľa dosiahnutého zisku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná e-mailová a telefonická komunikácia v anglickom jazyku s dodávateľmi spoločnosti
- komunikácia s novými dodávateľmi a vyhľadávanie nových dodávateľov cez dostupné databázy
- sledovanie módnych trendov
- príprava podkladov a inšpirácií pre novú sezónu
- zjednávanie nákupných cien
- vytváranie nových objednávok a plnenie plánu nákupu
- manažovanie/ riadenie malého ( 3 členného ) tímu
- analyzovanie trhu, konkurencie a predaja
- kontrola tovaru na predajniach
- komunikácia s grafikmi
- pravidelné reportovanie Leading Selektorke

Zamestnanecké výhody, benefity

- mesačné odmeny v závislosti od dodržiavania termínov pre plnenie stanovených plánov
- zľavy na nákup tovaru
- moderné pracovné prostredie
- možnosť cestovania
- mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ máš rád/a módne trendy a komunikácia v anglickom jazyku Ti nerobí problém, zašli nám Tvoj životopis a PREZENTÁCIU (v PDF, PPT, ...) toho čo považuješ za IN e-mailom na uvedenú adresu.
V predmete uveď názov pozície, o akú sa uchádzaš.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním svojej žiadosti nám dávaš súhlas ku spracovaniu Tvojich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Google Sheets - Základy
Google Data Studio - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail
- kreativita
- cieľavedomosť
- znalosť anglického jazyka slovom i písmom na pokročilej úrovni NUTNÁ
- dobré organizačné schopnosti
- dobré analytické schopnosti
- dobré prezentačné schopnosti
- dobrá pamäť
- orientácia na plnenie stanovených cieľov

Kontakt

E-mail: info.sk@gate.shop

Skúšaj odevy ako model - modelka

Baví ťa móda? Skúšaj odevy ako model / modelka  ?

Hľadáme modelov a modelky od 16 rokov na skúšanie vzoriek pánskych a dámskych odevov a doplnkov. Nejde o fotenie kampane, vaše fotky budú použité len na interné účely.

Mzdové podmienky:  7€ / 1 hod. brutto

Požiadavky:

MODELKA- veľkosť S

MODEL- veľkosť M
výška postavy - 168-172 cm výška postavy - 178 - 182 cm
obvod hrude - 86 - 90 cm

obvod hrude - 100-104 cm

obvod pásu - 65 - 69 cm
obvod sedu - 94 - 98 cmobvod sedu - 100-104 cm

Skúšanie prebieha 2-5x do týždňa v pracovné dni v čase medzi 7.00 až 15.00 v areáli Texicom - časť Rybárpole Ružomberok.

Informácie: info.sk@gate.shop tel. 421918 843 242

Brigádnik v eshopovom sklade

Miesto práce: Textilná 23, Ružomberok-Rybárpole

Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Mzdové podmienky (brutto): 4,5 EUR/hod.

- balenie objednávok v eshope, príprava artiklov - tovaru k objednávkam, príjem, výdaj, vyskldnenie, zaskladnenie, skladanie, žehlenie, sáčkovanie, štítkovanie, triedenie tovaru

- prácu v príjemnom kolektíve
- získanie cenných skúseností a praxe
- možnosť uplatniť svoje skúsenosti nápady a znalosti
- zamestnanecké výhody
- možnosť nástupu na TPP

- skúsenosť s pozíciou v skladoch vítaná. Najviac brigádnických hodín potrebujeme v pondelky a utorky, po dohode aj zvyšok týždňa. Víkend sa nepracuje. Pracovná doba v sklade je:
Pondelok - piatok 06:00 - 22:00

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Áno

Kontakt

AKÉ VÝHODY ZÍSKAŠ?

- prácu v stabilnej a expandujúcej spoločnosti
- v centre módnych trendov
- možnosti ďalšieho kariérového rastu
- flexibilitu práce
- motivujúce bonusy
- všetko, čo potrebujete vedieť, Vás naučíme

Osobné údaje